Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Kirikū un zvēri

Kirikū un zvēri

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.2/5 (118 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Kirikou et les betes sauvages
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:15
Gads: 2007
Kompānija: Les Armateurs

Anotācija: Filmas mazo varoni ir zīmējuši Latvijas animatori no studijas JetMedia, un latviešu valodā ierunājuši pazīstami un iemīļoti aktieri: J. Strenga, K. Pasternaka, K. Tatarinova, J. Kirmuška, V. Daudziņš, G. Zariņa u.c. Galvenais varonis Kirikū runās šarmantā 10 gadus vecā Kārļa Artūra Moora balsī. Filmas dublāža tapusi sadarbībā ar studiju „Mārtiņš”.

Šī ir otrā filma par mazā afrikāņu zēna Kirikū piedzīvojumiem, kuru Latvijas skatītāji jau iepazina pirms vairākiem gadiem, kad uz ekrāniem iznāca franču režisora un mākslinieka Mišela Oslo animācijas filma „Kirikū un burve”. Pirmajā filmā mazais Kirkū cīnījās, lai atbrīvotu dzimto Āfrikas ciematu no ļaunās burves Karabas varas. „Kirikū un zvēri” ir četri jauni stāsti par Kirikū piedzīvojumiem, kas norisinās paralēli pirmās filmas notikumiem. Vissīkākais un brašākais no visiem varoņiem atkal palīdz sava ciemata iedzīvotājiem. Katrā no stāstiem Kirikū atrisina kādu noslēpumu vai problēmu, kļūstot par dārznieku, podnieku, tirgoni un dakteri. Lai gan ciematā neviens joprojām īsti netic Kirikū spējām, viņš uzveic gan ļauno hiēnu, apburto bifeli, gan burves Karabas koka armiju - fetišus, gan arī sadraudzējas ar brīnumskaisto Āfrikas zvēru – žirafi. Vienīgie viņa palīgi ir paša asprātība, drosme un mātes mīlestība un draudzība.

Franču / dublēta latviešu valodā.

Pirmizrāde: 04/05/2007
Izplatītājs: Jet Media
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE