Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Krutie kruķi

Krutie kruķi (4)

Vecuma ierobežojums: Līdz 14 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.5/5 (166 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Hot Fuzz
Filmas žanrs: Komēdija
Filmas garums: 2:00
Gads: 2007
Kompānija: Universal Pictures

Anotācija: Londonas konstebls Nikolass Endžels ir dzimis savam darbam - veiktie aresti par 400% pārsniedz jebkura cita viņa kolēģa sasniegumus. Viņš ir gudrs, labi trenēts un fanātiski uzticīgs likumam. Darbs policijā ir viņa dzīves jēga. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka viņu pamet mīļotā, bet priekšniecība, rūpējoties par kopējo darbu rādītāju, aizsūta viņu tālu prom no Londonas uz provinces ciematu Sendfordu. Taču neskatoties uz ārējo mieru un labklājību, ar kādu viņš sastopas jaunajā darba vietā, Nikolass drīz vien kļūst par liecinieku noslēpumainu slepkavību sērijai, kuru vietējie policisti noraksta kā nelaimes gadījumus.

Lomās: Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent, Paddy Considine, Steve Coogan, Timothy Dalton, Martin Freeman, Paul Freeman, Bill Nighy, Lucy Punch, Anne Reid, Billie Whitelaw, Stuart Wilson, Edward Woodward

Režisors: Edgar Wright

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 20/07/2007
Izplatītājs: Universal Pictures / Forum Cinemas
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Ha,ha! / 2007-07-25 : Filma nu ir ok.bet tie komenti par to,ka amisiem i stulbs,a vot britiem GUDRS humors?idins,tas asinu parliekais daudzums plus ka vecas vecenes dabu pa purnu ar kaju ir GUDRS humors?!?!?!?smiekli nak!sai filmai i plusi un i minusi.asininis gan a daudz plus beigas galigi garam,jo negaidijuuz trulu bojeviku.
2. Aqwefqwf / 2007-07-24 : Filma nu ir ok.bet tie komenti par to,ka amisiem i stulbs,a vot britiem GUDRS humors?idins,tas asinu parliekais daudzums plus ka vecas vecenes dabu pa purnu ar kaju ir GUDRS humors?!?!?!?smiekli nak!sai filmai i plusi un i minusi.asininis gan a daudz plus beigas galigi garam,jo negaidijuuz trulu bojeviku.
3. Busjka / 2007-07-21 : Man filma patika.. diezgan jautra :) tik tieshaam britu humors, bet bija labi!!! :P
4. Butters / 2007-07-15 : 3.9??? hmm... Labaakaa komeedija shogad un 3.9! Aa pareizi shai filmaa nav stulbie amerikaanju joki bet gan gudrs britu humors! Sheit neviens ar eedienu nemeetaajas tapeec nav smiekliigi?! :D :D

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE