Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Intervija ar diktatoru

Intervija ar diktatoru

Vecuma ierobežojums: Līdz 16 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.2/5 (96 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Interview
Filmas žanrs: Komēdija
Filmas garums: 0:01
Gads: 2014
Kompānija: *

Anotācija: Deivs Skailarks ir slavenību interviju karalis un populāra nakts sarunu šova „Skylark Tonight" vadītājs. Deiva impērijas „smadzenes" ir viņa producents un labākais draugs Ārons Rapoports. Jūtoties nenovērtēts, Ārons vēlas darīt ko nozīmīgu. Viņš iegūst mūža iespēju piepildīt savu sapni, kad ar lielām pūlēm nodrošina Deivam iespēju intervēt Kimu Čenunu, noslēpumaino un nežēlīgo diktatoru, kurš valda ar atombumbām bruņotajā Ziemeļkorejā. Deivam un Āronam gatavojoties izlidot uz Ziemeļkoreju, viņus uzrunā CIP un lūdz nogalināt Kimu. Viņi pieņem piedāvājumu, vienlaicīgi kļūstot par vismazāk kvalificētajiem cilvēkiem, kuriem varēja uzticēt šo misiju.

Intervija ar diktatoru ir bezgala smieklīga komēdija par labākajiem draugiem, kuri dodas uz Ziemeļkoreju, lai CIP labā nogalinātu nežēlīgo Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas diktatoru. Filmā galvenās lomas spēlē Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Džeims Franko ("Gals klāt!", "Varenais no Oza zemes" un "Neprātīgās brīvdienas") un Sets Rogens ("Sliktie kaimiņi" un "Gals klāt!"), kurš ir arī viens no filmas režisoriem kopā ar Evanu Goldbergu ("Gals klāt!"). Kimu Čenunu filmā atveido Rendals Parks ("Seksa video", "Sliktie kaimiņi" un "Lerijs Krauns").

Režisors: Evan Goldberg, Seth Rogen
Producents: Evan Goldberg, Seth Rogen, James Weaver
Scenārija autors: Evan Goldberg, Seth Rogen, Dan Sterling
Mūzika: Henry Jackman
Lomās: James Franco, Seth Rogen, Randall Park, Diana Bang, Tommy Chang, Lizzy Caplan

Pirmizrāde: 30/01/2015
Izplatītājs: Acme Film SIA
Mājas lapa: -
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE