Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Arturs un mazmurkšķīši

Arturs un mazmurkšķīši (1)

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.2/5 (159 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Arthur et les Minimoys
Filmas žanrs: Ģimenes filma
Filmas garums: 1:45
Gads: 2006
Kompānija: Europacorp

Anotācija: Arturam rūpju ir gana. Kāds ļauns uzņēmējs grib atņemt vecmāmiņas māju, kur zēns pavada brīvdienas. Uz vecākiem nav ko cerēt, jo tie viņu pametuši likteņa varā. Nav ko cerēt arī uz vectēva atgriešanos - viņš pirms četriem gadiem pazuda bez vēsts. Turklāt, Arturam ir tikai desmit gadi! Tomēr notiek kas brīnumains - Arturs vectēva bibliotēkā atrod burvju grāmatu, kas viņam palīdz nokļūt "otrā pusē" - mazmurkšķīšu zemē! Tā ir zeme, kurā dzīvo mazas un gudras radības, kas mīt saskaņā ar dabu. Sākas raibi un jautri piedzīvojumi, jo tikai mazmurkšķīši vienīgie var zēnu glābt!

Franču režisora un grāmatas autora Lika Besona ("Nikita", "Piektais elements", "Žanna d'Arka u.c.) spilgtā piedzīvojumu filma, kurā apvienots kino ar datoranimāciju. Viņa darbs par Arturu un mazmurkšķīšiem ir lieliska piedzīvojumu pasaka bērniem un visai ģimenei. Artura lomā jaunā zvaigzne Fredijs Haimors ("Meklējot Nekurzemi", "Čārlijs un šokolādes fabrika"), mazmurkšķīšu balsis ierunājušas tādas zvaigznes kā Madonna, Roberts De Niro, Deivids Bovijs, Snoop Dogg u.c.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 23/03/2007
Izplatītājs: Acmefilm
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Liga / 2008-06-27 : Labā!

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE