Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Stulbs un vēl stulbāks 2

Stulbs un vēl stulbāks 2 (2)

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.5/5 (132 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Dumb and Dumber To
Filmas žanrs: Komēdija
Filmas garums: 1:49
Gads: 2014
Kompānija: Red Granite Pictures, Universal Pictures

Anotācija: Divdesmit gadu pēc leģendārās komēdijas "Stulbs un vēl stulbāks" tās varoņi atgriežas! Sen nevienā filmā neredzētais Džims Kerijs un viņa kolēģis Džefs Denjelss atkal tēlo ne pārāk gudros, ne pārāk smalkos un pavisam neintelektuālos tipus Loidu un Hariju.

Filmas "Stulbs un vēl stulbāks 2" ("Dumb and dumber to") darbība risinās mūsdienās. Divdesmit gadu laikā Loida un Harija dzīvē notikušas pārmaiņas. Loids gadiem izlicies par psihiski slimu, cietpauris Harijs bijis sajūsmā par drauga āzēšanos, un viņi ar divkāršu sparu metušies jaunās aušībās.

Draugi dodas Harija meitas meklējumos. Nolaidīgais tētis tikai tagad uzzina, ka viņam ir meita. Harijam un Loidam ir pamatots iemesls uzmeklēt pazudušo mantinieci (nē, Harijā nav modušās tēva jūtas). Ieraudzījis meitenes fotogrāfiju, Loids tūlīt iemīlas, turklāt viņiem steidzami vajadzīga niere pārstādīšanai. Tas ir vērā ņemams pamats vēl vienam neprātīgam ceļojumam.

Brāļi Farelli, kas ir arī pirmās komēdijas režisori, filmā "Stulbs un vēl stulbāks 2", odā muļķībai, iekļāvuši atmiņas par Loida un Harija dižajiem pagātnes piedzīvojumiem. Atceraties aklo zēnu? Viņš spēja līdz asarām aizkustināt kuru katru, tikai ne Loidu, kas pārdeva viņam beigtu papagaili. Atceraties automobili suni, stulbās frizūras, oranžo un zilo kostīmu un precīzo Loida rokas kustību, kad viņš iesmidzināja mutē atsvaidzinātāju pirms flirta ar sievietēm? Atkal būs redzami divu kulta pamuļķu ikdienas sīkumi, taču tikai tādēļ, lai modinātu jaukas atmiņas. Pēc 20 gadiem Loids un Harijs kļuvuši par nobriedušiem mūsdienu vīriešiem, bet no dabas dotās muļķības tā arī nav tikuši vaļā. Nepavisam.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 30/01/2015
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Anonims / 2015-02-03 : Kā var "Dumb and dumber to" tulkoties kā "Stulbs un vēl stulbāks 2"

Ja angliski divi ir two ?????????
2. ... / 2014-12-26 : Pirmā filma bija daudz labāka...

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE