Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Krīds II

Krīds II

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - aizliegts

Novērtējums: 3.7/5 (14 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Creed 2
Filmas žanrs: Drāma
Filmas garums: 2:10
Gads: 2018
Kompānija: *

Anotācija: Bokseris Adoniss Krīds, kura treneris jau vairākus gadus ir leģendārais Rokijs Balboa, beidzot kļūst par pasaules čempionu smagajā svarā. Tagad viņam ir jānosargā šis tituls, bet tas izvērtīsies par smagu pārbaudījumu, jo viņu uz cīņu izaicina krievu bokseris Viktors Drago, kura tēvs pirms 30 gadiem ringā nogalināja Adonisa tēvu. Adoniss ar Rokija atbalstu stāsies pretī pagātnes rēgiem, meklēs atbildi uz jautājumu – par ko ir vērts cīnīties –, un atklās, ka nekas nav svarīgāks par ģimeni.

Stīvena Keipla juniora režisētajā sporta drāmā “Krīds II” galvenās lomas atveido Maikls B. Džordans (“Fantastiskais četrinieks”) un “Oskara” nominants Silvestrs Stallone (“Rokijs Balboa”, “Rokijs”), kurš ir arī viens no filmas producentiem. Citās lomās: Tesa Tompsone (“Tors: Ragnarjoks”), Filisija Rašada (seriāls “Impērija”), kā arī leģendārais zviedru aktieris Dolfs Lundgrēns (“Neiznīcināmie”).

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 22/03/2019
Izplatītājs: Acme Film, SIA
Mājas lapa: -
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE