Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

X-Cilvēki: sākums. Vilknadzis

X-Cilvēki: sākums. Vilknadzis (4)

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.5/5 (140 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: X-Men Origins: Wolverine
Filmas žanrs: Piedzīvojumu filma
Filmas garums: 1:50
Gads: 2009
Kompānija: 20th Century Fox

Anotācija: Pirmā nodaļa sāgā par X-cilvēkiem stāsta par spilgtākā mutantu pārstāvja - Vilknadža izcelšanos un apvienošanos ar citiem leģendārajiem X-cilvēkiem cīņā pret ļaunajiem spēkiem, kuri vēlas viņus iznīcināt. Vilknadža neparastais dzīves stāsts aizsākas bērnībā un turpinās līdz pat brīdim, kamēr militāristu veikto ģenētisku eksperimentu rezultātā tika radīta ar neprastām spējām apveltīta komanda. Viņa traģiskā mīlestība ar Keilu Silverfoksu, sarežģītās attiecības ar brāli Viktoru Krīdu un nevēlēšanās akli pildīt slepenās organizācijas komandas, nostāda Vilknadzi paša konflikta epicentrā, kad tikai spēks, drosme un bezkompromisu lēmumi palīdzēs pārvarēt viņam mesto izaicinājumu.

Lomās: Hugh Jackman, Kodi Smit-McPhee, Liev Schreiber, Danny Huston, Ryan Reynolds, Taylor Kitsch, Lynn Collins, will.i.am, Dominic Monaghan, Daniel Henney

Režisors: Gavin Hood

Scenārijs: David Benioff

Producents: Avi Arad

Filma angļu valodā ar sutitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 29/04/2009
Izplatītājs: Forum Cinemas SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: -


1. Ritars / 2012-03-09 : Suuds
2. Linda / 2009-06-05 : Vēlētos uzzināt, vai būs vēl iespēja šo filmu redzēt k/t gaisma?
3. Ieva / 2009-05-27 : Ārprāts! Vienkārši nepārspējama.. Jāsaka, ka es nevarēju nosēdēt, jo visu laiku gribēju uzzināt, kas notiks tālāk! Bija arī pārsteigumi, tas bija tas labākais! Kādi neteikšu jums pašiem jāredz.. ;)
Aizejo uz šo filmu redzēju, ko biju gaidījusi un bonusā vēl, ko nebiju gaidījusi! :)
Šī tiešām ir filma uz kuru aiziet(specefekti, aktieri, notikumi, atklāsmes...) . Perfekta. Es vēl viņu redzu, kaut arī biju uz filmu pirms nedēļas! ;)
Paldies kino "Gaismai
4. Inga / 2009-05-13 : Filma tiešām laba. Jauniešiem noteikti ieteiktu noskatīties. Filmā risinās ļoti interesanti notikumi, kas palīdz izprast pirms tam izlaistās x-men filmas

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE