Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Ledus laikmets 2: Atkusnis (LV) (1)

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.4/5 (131 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Ice Age 2: The Meltdown (LV)
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:40
Gads: 2006
Kompānija: 20th Century Fox International

Anotācija: Laika ziņas: Tuvākās piecas dienas ir gaidāmi lieli plūdi, kam sekos pasaules gals. Iespējams, ka nedēļas beigās varētu izlauzties kāds saules stariņš…
Mamutam Manijam (ierunā Kaspars Upacieris), sliņķim Sidam (ierunā Aivars Čivželis), zobenzobu tīģerim Djego (Pēteris Šogolovs), zobenzobu vāverei Skratam (viņš ir pārāk aizņemts ar zīli, lai runātu) un pārējiem Ledus laikmeta iemītniekiem ir sajūta, ka viņu kūstošā pasaule sāk palikt pārāk slapja un ledus kalns, kas apdraud ieleju, tūlīt lūzīs. Taču tā nav vienīgā problēma - Manijs vairs nevēlas būt viens pats, taču ir pamatotas aizdomas, ka viņš ir pēdējais mamuts. Atkal ir jādodas ceļā, kur tiek satikta valdzinoša mamutiene (iespējams, pēdējā visā pasaulē) Elija (Jana Kalniņa), kuru pavada uzņēmīgs oposumu pārītis Krešs un Edijs (Edgars Lipors un Ainārs Ančevskis).
Lomas ieskaņojuši: Kaspars Upacieris / Ufo, Aivars Čivželis / Čižiks, Jana Kalniņa, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors, Ainārs Ančevskis, Andris Freidenfelds / Fredis, Jānis Jarāns, u.c.
Režisors: Carlos Saldanha
Filma dublēta latviešu valodā.

Pirmizrāde: 14/04/2006
Izplatītājs: -
Mājas lapa: -
Video: -


1. Mairis / 2013-05-03 : Ta bija forosa filma

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE