Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Kara kungs

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 2.9/5 (74 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Lord of War
Filmas žanrs: Trilleris
Filmas garums: 2:00
Gads: 2005
Kompānija: Lions Gate Films

Anotācija: Aizbēdzis no Padomju Savienības uz lielo iespēju zemi Ameriku, Jurijs Orlovs (Nicolas Cage) soli pa solim piepilda savu aicinājumu kļūt par ieroču dīleri. Viņu aizrauj viegli nākusī nauda komplektā ar greznību un briesmām.
Jurijs kopā ar brāli Vitāliju (Jared Leto) iekaro savu vietu starptautiskajā ieroču kontrabandas tīklā vienmēr pamanoties būt soli priekšā likumam, nepielūdzamajam Interpola aģentam (Ethan Hawke), nežēlīgajiem biznesa konkurentiem un pat saviem klientiem, starp kuriem ir arī pasaules zināmākie diktatori.
Ar privātajām lidmašīnām, skaistuma karalieni pie sāniem Jurija dzīve sit augstu vilni, taču viņam nākas personīgi samaksāt par savu nodarbošanos un sastapties ar sirdsapziņu...
Filmas "Kara kungs" režisors Endrjū Nikols kā kinorežisors debitēja 1997.gadā ar filmu "Gataka", lai gan pirms tam jau bija rakstījis scenārijus, piemēram, filmai "Trūmena šovs". Viņš arī bija scenārija autors Stīvena Spīlberga filmai "Lidosta".
Lomās: Nicolas Cage, Ethan Hawke, Jared Leto, Bridget Moynahan, Ian Holm, Eamonn Walker, Sammi Rotibi
Angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Pirmizrāde: 23/12/2005
Izplatītājs: Acme Film SIA
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE