Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Grēku pilsēta

Vecuma ierobežojums: Līdz 18 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.0/5 (76 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Sin City
Filmas žanrs: Trilleris
Filmas garums: 2:08
Gads: 2005
Kompānija: Dimension Films

Anotācija: Grēku pilsēta ir cietsirdīga un nežēlīga vieta. Tā ir pilsēta, kurā valda noziedznieki un gangsteri, tā ir vieta, kur policija ir pērkama, bet policisti - īstākie blēži. Filma sastāv no trīs dažādiem stāstiem, kuru notikumi brīžiem sajaucas. Centrālais no tiem ir stāsts par Grēku Pilsētas galveno "varoni" vārdā Mārvs - nenotveramu, brutālu un viltīgu kriminālo aprindu vadoni.
Viņa galvenā misija ir atrast slepkavu, kurš nogalinājis kādu apburošu meiteni vārdā Goldija - Mārva mīļoto meiteni, kura tika noslepkavota, guļot viņam blakus. Stāsts par policistu Hartiganu ir par to, kā viņš, aizsargādams striptīza dejotāju Nensiju, tiek ierauts neparedzamu notikumu virpulī, līdz tiek apsudzēts noziegumā, kuru nav pastrādājis. Trešais stāsts ir par kādu fotogrāfu vārdā Dvaits. Viņš nejauši nogalinājis kādu policistu, un tagad šis notikums viņam ir jāslēpj, tajā pašā laikā cīnoties pret kādu vairāk nekā korumpētu un nežēlīgu policistu Džekiju. Visi šie stāstu varoņi ietekmē viens otra likteņus un notikumu gaitu, kas izvēršas neaizmirstamā un spraigā piedzīvojumā. Šādi notikumi ir iespējami tikai vienā vietā - Grēku Pilsētā!
Filma ir tāda paša nosaukuma kulta komiksa ekranizējums, kura režisors pats ir kulta persona - Roberts Rodrigezs ("Desperado", "No krēslas līdz rītausmai", "Četras istabas" u.c.). Gan galvenajās, gan sīkākās lomās redzamas tādas zvaigznes kā Brūss Villis, Mikijs Rurks, Benicio Del Toro, Elija Vuds, Britānija Mērfija, Rozario Dousone, Klaivs Ouvens un citi.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Pirmizrāde: 27/05/2005
Izplatītājs: Acme Filma SIA
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE