Piektdiena, 2021. gada 17. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Vera, Vaira, Vairis

Rīt: Liesma, Elita, Alita

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Volstrīta: Nauda nekad neguļ

Volstrīta: Nauda nekad neguļ (1)

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.5/5 (143 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Wall Street: Money never sleeps
Filmas žanrs: Drāma
Filmas garums: 2:15
Gads: 2010
Kompānija: 20th Century Fox International

Anotācija: Bijušais Volstrītas karalis Gordons Gekko, kurš pirms astoņiem gadiem tika apsūdzēts krāpšanā un naudas atmazgāšanā, pamet Federālās labošanas iestādes kā pavisam cits cilvēks. Neviens viņu nesagaida un paša meita ar viņu vairs nesarunājas. Tikmēr Volstrītā uzausuši jauni spīdekļi - jaunais un atjautīgais mākleris Džeks Mūrs pelna miljonus sava darbaudzinātāja kompānijas "Keller Zabel Investments" labā.

Kad baumu vilnis par parādiem burtiski iznīcina šo kompāniju, Džeks dodas uz lekciju, kurā Gordons Gekko reklamē pats savu jauno grāmatu "Vai alkatība ir laba?". Abi Volstrītas karaļi - vecais un jaunais - noslēdz vienošanos. Gekko atklās kas un kādēļ ir nodevis Džeka darba devēju, bet Džeks panāks, ka viņa draudzene, kas ir Gekko meita, atjauno attiecības ar tēvu. Bet vai Gekko tiešām ir nometis savu veco ādu?

Lomās: Michael Douglas, Shia LaBeouf, Frank Langella, Carey Mulligan, Josh Brolin, Susan Sarandon, Eli Wallach, Charlie Sheen, Vanessa Ferlito

Režisors: Oliver Stone

Producents: Alex Young

Scenārijs: Allan Loeb

Filma angļu valodā, ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 24/09/2010
Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Lēdija / 2010-10-23 : Noskatījos stundu no šīs filmas un likās nomiršu no garlaicības. Šī 100% nav mana tipa filma. Maikl Duglas un Šia LaBeauf piedodiet, jūs esat lieliski aktieri un domāju, ka daudziem patīk šī filma, bet man šī filma - bija labas miega zāles.

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE