Piektdiena, 2021. gada 17. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Vera, Vaira, Vairis

Rīt: Liesma, Elita, Alita

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Gnarrs

Gnarrs

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.0/5 (56 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Gnarr
Filmas žanrs: Dokumentāla filma
Filmas garums: 1:36
Gads: 2010
Kompānija: Fjarkinn

Anotācija: Ceturtdien, 6.septembrī, pulksten 18:00 Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma ietvaros izrādīs Geikira Ulfarsona filmu "Gnarrs". Pēc seansa – tikšanās ar režisoru un Paulu Raudsepu.

Vēl nekad politiķi nav rādīti šādā gaismā, jo vēl nekad nav bijis līdzīgu politiķu! Neticams stāsts, kas pilns smieklu, cerību, iedvesmas, labas islandiešu mūzikas un prieka.

2009. gadā, kas Islandē bija ekonomiskā sabrukuma un depresijas laiks, slavens komiķis, bijušais grupas Sugarcubes dalībnieks, nolēma pievērsties politisko sistēmu parodēšanai un nodibināja Labāko partiju. Viņa programmas pieteikumā bija tādi solījumi kā uzbūvēt Islandē Disnejlendu, zooloģiskajā dārzā iemitināt vairāk polārlāču un līdz 2020. gadam atbrīvot parlamentu no narkotiku ietekmes. Šis joks izraisīja sniega bumbas efektu un cilvēkus ieinteresēja politika. Islandiešu alkas pēc atsvabināšanas no atsvešinātas un korumpētas politiskās sistēmas vainagojās ar Labākās partijas uzvaru pašvaldību vēlēšanās. Jouns Gnarrs vēl joprojām ir Reikjavikas mērs.

2011.gadā Maikla Mūra dibinātajā Traversas filmu festivālā (Traverse City Film Festival) "Gnarrs" saņēma balvu kā labākā ārvalstu dokumentālā filma, bet režisors Geikirs Ulfarsons - balvu par labāko režiju.

Filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā.

Ieeja - viens lats, skolēniem, studentiem, pensionāriem - bez maksas, iepriekš izņemot brīvbiļetes kino "GAISMA" kasē.

Pirmizrāde: 06/09/2012
Izplatītājs: -
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE