Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu

Vecuma ierobežojums: Līdz 7 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.0/5 (87 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Saving Mr. Banks
Filmas žanrs: Komēdija
Filmas garums: 2:05
Gads: 2014
Kompānija: Walt Disney Studios Motion Pictures

Anotācija: "Mērijas Popinsas" ceļojums uz lielo ekrānu sākās brīdī, kad Volta Disneja meitas lūdza tēvam radīt filmu pr viņu iemīļoto grāmatu, P.L. Traversas "Mēriju Popinsu". Volts viņām to apsolīja, nenojauzdams, ka tas prasīs veselus 20 gadus. Lai iegūtu tiesības uzņemt filmu pēc šīs grāmatas motīviem, Voltam priekšā ilgas un neauglīgas pārrunas ar ietiepīgo rakstnieci, kuru absolūti neinteresē iespēja sevis loloti auklīti atdot par ēsmu Holivudas konveijeram.

Taču, kad viņas iztikas līdzekļi ievērojami izsīkst, Traversa negribīgi tomēr piekrīt doties uz Losandželosu, lai paklausītos kādi ir Disneja grāmatas adatpācijas plāni.

Divās nedēļās, ko viņa pavada Holivudā, Disnejs izmēģina daudz un dažādu līdzekļu, kaču Traversa ir nelokāma - filmas scenārijs tiks veidots stingrā viņas uzraudzībā un nekāda māžošanās netiks pieļauta. Omulīgajam Disnejam atliek tikai bezpalīdzīgi nolūkoties kā stingrā angļu lēdija kļūst par noteicēju viņa impērijā, taču abi kopā viņi radīs vienu no aizkustinošākajām un auditorijas visiemīļotākajām filmām kino vēsturē.

Režisors: John Lee Hancock
Lomās: Tom Hanks, Emma Thompson, Colin Farrell, Ruth Wilson, Rachel Griffiths, Annie Buckley, Bradley Whitford, Jason Schwartzman, B.J. Novak, Paul Giamatti, Kathy Baker

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 21/02/2014
Izplatītājs: Forum Cinemas SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE