Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Starp zvaigznēm

Starp zvaigznēm (4)

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.3/5 (144 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Interstellar
Filmas žanrs: Piedzīvojumu filma
Filmas garums: 2:49
Gads: 2014
Kompānija: Legendary Pictures, Paramount Pictures, Syncopy, Warner Bros., Lynda Obst Productions

Anotācija: Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

Zinātniskās fantastikas drāmas "Starp zvaigznēm" režisors ir daudzu atzītu filmu autors Kristofers Nolans ("Tumšais bruņinieks", "Pirmsākums"), kurš kopā ar savu brāli Džonatanu Nolanu ir arī filmas scenārists. Galvenajās lomās mirdz spožākās kino zvaigznes - "Oskara" balvas laureāti Metjū Makkonahijs ("Dalasas pircēju klubs"), Anna Heteveja ("Nožēlojamie"), "Oskara" nominante Džesika Časteina ("Slepenā operācija: 30 minūtes pēc pusnakts"), Elena Berstina ("Alise šeit vairs nedzīvo") un Maikls Keins ("Sidra nama likumi"), kā arī Vess Bentlijs, Keisijs Afleks, Makenzija Foja, Tofers Greiss un citi.

Režisors: Christopher Nolan
Lomās: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Michael Caine

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 07/11/2014
Izplatītājs: Acme Film SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: -


1. Lēdija / 2014-11-09 : Man ļoti patika. Izejot no kino, bija dzirdami: "Kaut kāds murgs.", bet filmā ir jāiedziļinās un tiklīdz tu tam ļaujies, filma liekas kolosāli izdomāta. Iesaku izprovēt!
2. ... / 2014-11-09 : Kolosāls gabals. Man ļoti patika!!! Ir kur prātu pamežģīt, gan emocionālo stīgu pastrinkšķināt. Bet visvairāk man sapatikās krutais robots ^_^ kaut kas nebijis.
3. Arnis / 2014-11-09 : Super Filma ! Iesaku noskatīties :)
4. Adris / 2014-11-09 : Ļoti patika,tiešām filmām ir pacelta laktiņa un diezvai tuvākā laikā kkas mainīsies.Sountraks vispār,doma dziļa,nu Nolans paliek Nolans.....

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE