Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Lugaži - Amsterdama, Ēdienkarte skrejceļam

Lugaži - Amsterdama, Ēdienkarte skrejceļam

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 2.7/5 (113 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Lugaži - Amsterdama, Ēdienkarte skrejceļam
Filmas žanrs: Dokumentālas filmas
Filmas garums: 1:10
Gads: 2007
Kompānija: Latsfilma

Anotācija: "Lugaži - Amsterdama": Vilciens Lugaži – Amsterdama ir vienīgā vieta, kur meita satiek savu māti. Brīvajos brīžos starp biļešu kontrolēšanu māte ar meitu pārrunā ikdienas priekus un bēdas, cenšas atrisināt problēmas un rast tuvāku ceļu viena pie otras. Ģimnāzistes un vilciena pavadones stāsts.

"Ēdienkarte skrejceļam": Filmas varoņi ir jaunieši, kuriem šogad paliek 19 gadi. Šī paaudze ir dzimusi īsi pirms Atmodas sākuma un lielumlielo daļu sava apzinīgā mūža pavadījusi atjaunoti neatkarīgajā Latvijā.
Šo paaudzi raksturo liela atbildības sajūta, tiekšanās pēc savas darbības rezultātiem un apziņa, ka viņi ir arī agrāku paaudžu cerību iemiesojums. Tas izskaidrojams ar to, ka šī paaudze ir pirmā, kas pilnībā sāks veidot savu dzīvi kā Eiropas Savienības valsts pilsoņi, kurā Latvija tika uzņemta tikai pāris mēnešus pirms brīža, kad viņi atstāja skolu. Viņi ir pirmie no «bērniem» kuru dēļ daļa balsotāju ES referendumā nodeva savas balsis – nevis savas, bet tieši šo jauniešu un bērnu nākotnes dēļ. Šie ir jaunieši, kuriem it kā visas durvis, arī Eiropas un pasaules, būs vaļā.

Izplatītājs: -
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE