Svētdiena, 2021. gada 19. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Verners, Muntis

Rīt: Marianna, Ginters, Guntra

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Čigānu vējš

Čigānu vējš

Vecuma ierobežojums:

Novērtējums: 3.3/5 (91 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: -
Filmas žanrs: Dokumentāla filma
Filmas garums: 0:40
Gads: 2007
Kompānija: Ekstrēmo sporta veidu klubs „INK:SNB”

Anotācija: Filmas darbība norisinās gan Latvijā, gan tālākās vietās kā Čīlē, Jaunzēlandē un Aļaskā. Visi notikumi tiek skatīti centrālā tēla - sportista, trenera, ekstrēmo sporta veidu pasākumu organizatora un viena no snovborda aizsācējiem Latvijā, Ināra Bīrmaņa acīm.

„Čigānu vējš ir brīvības, pārmaiņu un ceļojumu vējš, kas pavada klejotājus un ir snovbordista vienīgais sabiedrotais kalnu virsotnē. Čigānu vējš ir licis mums vairāk kā gadu klejot pa pasaules skaistākajām vietām sniega un jaunu apvāršņu meklējumos. Filma ir mūsu skatījums uz snovbordu, par to, ko tas var sniegt ikvienam no mums”, stāsta Inārs Bīrmanis.

Filma uzņemta ir četros kontinentos - filmas darbība sākas 2006. gada augustā Čīlē un noslēdzas 2007. gada septembrī Jaunzēlandē.

Helibordings tika filmēts – Čīles Andu kalnos, Aļaskā un Jaunzēlandes Dienvidu Alpos. Filmā varēs vērot gan frīstaila kadrus, gan kadrus no snovbordkrosa sacensībām un pasākumiem.

Pirmizrāde: 24/11/2007
Izplatītājs: Ekstrēmo sporta veidu klubs „INK:SNB”
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE