Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Man patīk, ka meitene skumst (2)

Vecuma ierobežojums: Līdz 16 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 3.1/5 (96 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: You`re Sexy When You`re Sad
Filmas žanrs: Traģikomēdija
Filmas garums: 1:55
Gads: 2003
Kompānija: Kaupo filma

Anotācija: Mūsdienu pilsētas raibie notikumi. Septiņi filmas varoņi - septiņi dažādi stāsti par mūslaiku atkarībām un tos visus vienojošo egoistisko apsēstību ar jūtām. Lai gan katram no šiem jaunajiem cilvēkiem (maniakālam nežēlības ainu fotogrāfam, azartspēļu varā nokļuvušam arhitektam, viņa no armijas tikko demobilizētajam jaunākajam brālim - bezdarbniekam, ziedu salona skaistajai īpašniecei - sievietei-vampam, sportiskam frizierim ar vairākām augstākajām izglītībām, nelaimīgam datorģēnijam, sapņainai meitenei, kas raksta dzeju...) dzīve ik uz soļa atgādina par nemitīgo izvēli starp patiesām un šķietamām vērtībām.
Ar savu grotesko formu un ironisku distanci filma mēģina noskaidrot galveno: varbūt šobrīd mums atvēlētais laiks apšauba dzīves pamatvērtību esamību?
Lomās: Mārtiņš Freimanis, Kristīne Nevarauska, Ģirts Krūmiņš, Regnārs Vaivars, Anna Šteina, Ivars Stonins, Mārcis Lācis, Inese Pabērza, Indra Burkovska, Juris Bartkevičs, Margarita Perveņecka

Pirmizrāde: 26/08/2005
Izplatītājs: Baltic Cinema
Mājas lapa: -
Video: -


1. Darta / 2011-08-04 : Es ari velos vinu redzet
2. Signe / 2011-04-10 : Gribu šo filmu redzēt

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE