Pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Marianna, Ginters, Guntra

Rīt: Matīss, Modris, Mariss

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra

Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra (1)

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.1/5 (112 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Ice Age 3 Dawn ot the Dinosaurs
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:35
Gads: 2009
Kompānija: Blue Sky Studios

Anotācija: Īpašs piedāvājums - nāc uz filmu kopā ar ģimeni par izdevīgu cenu, iegādājoties ĢIMENES BIĻETI = 8.00Ls * (Ģimenes biļete ir paredzēta grupām, kurās ietilpst divi pieaugušie un divi bērni vecumā līdz 12 gadiem un ir nopērkama uz filmām ar klasifikāciju ”V” un ”7+”). Filmu ‘Ledus laikmets’ un ‘Ledus Laikmets 2’ varoņi ir atgriezušies, gatavi jauniem piedzīvojumiem. Skrets joprojām nododas nenotveramās zīles medībām (iespējams, ka meklējot to, viņš atradīs mīlestību). Menijs un Elija gaida mazuļa piedzimšanu, sliņķis Sids mēģina iztēloties ģimenes dzīvi, rūpējoties par nočieptām dinozaura olām, bet zobenzobu tīģeris Djego apsver, vai viņš nav kļuvis pārāk mīkstčaulīgs, tik daudz laika pavadot draugu kompānijā.

Dodoties glābt nelaimē nokļuvušo Sidu, draugi nokļūst neparastā pazemes pasaulē, kur aci pret aci sastopas ar dinozauriem un ir spiesti cīnīties gan ar zvēriem, gan augiem. Šeit, kur briesmas uzglūn ik uz soļa, liktenis viņus saved kopā ar vienacainu zebieksti Baku - nepagurstošu dinozauru mednieku.

Režisors: Carlos Saldanha

Lomas ieskaņojuši:Eunice Cho, Karen Disher, Harrison Fahn, Maile Flanagan, Jason Fricchione, Bill Hader, Kelly Keaton, Joey King, Queen Latifah, Denis Leary, Allegra Leguizamo ...

Filma skatāma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 01/07/2009
Izplatītājs: Forum Cinemas SIA
Mājas lapa: Filmas lapa
Video: Filmas videoklipi


1. Mmmmmiikkz / 2010-03-23 : Man patika kad piedzima bērniņš

Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE