Pirmdiena, 2021. gada 27. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Ilgonis, Ādolfs

Rīt: Sergejs, Svetlana, Lana

Filmu kalendārs:

Septembris 2021
P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Octobris 2021
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Sirsnīgi stāsti lieliem un maziem (LV)

Sirsnīgi stāsti lieliem un maziem (LV)

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.2/5 (139 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Sirsnīgi stāsti lieliem un maziem (LV)
Filmas žanrs: Animācijas filma
Filmas garums: 1:16
Gads: 2010
Kompānija: Rija, Atom Art, Animācijas Brigāde, Dauka, JPS

Anotācija: Piecas multfilmas lieliem un maziem bērniem – stāsti par draudzību, par drosmi, par iztēli un sapņiem.

Režisora Reiņa Kalnaeļļa multfilmā Kad āboli ripo Kaķa un viņa drauga Pelēna rimto dzīvi saviļņo dārzā ieripojusi savāda ola. Šī animācijas īsfilma izrādīta 59 festivālos 35 pasaules valstīs, kur priecējusi tūkstošiem skatītāju un ieguvusi vairākas balvas.

Pavasaris Vārnu ielā, režisors Edmunds Jansons, ir muzikāls stāsts par mīlestību, godu un piedošanu, kas veidots pēc J.Grīziņa grāmatas „Vārnu ielas republika” motīviem.

Satieciet jau iemīļotās studijas Animācijas Brigāde lelles – jaunā, pasakainā filmā Ledus pavēlnieks (režisors Ēvalds Lācis)! Tā ir stāsts par tāltālu zemi, kur atriebīgs Burvis sasaldē visu karaļvalsti un nolaupa daiļo Princesi. Neskarts paliek vienīgi jaunais Pāžs, kuram nu jāglābj Princesi. Šobrīd multfilma tiek veiksmīgi izrādīta Francijas kinoteātros.

Pazīstamās režisores Rozes Stiebras multfilmā Māsa un brālis abi dodas sapņu ceļojumā uz Ameriku. Katrs no viņiem savus piedzīvojumus sapņo citādi. Abu redzētais savijas košā, bezgalīgā pasakā.

Nobeigumā skatieties režisora Nila Skapāna Burvīgo dienu – košu un krāsainu filmu par to, kā pavisam parasta diena pārvēršas gluži neparastā – pateicoties burvju pogai. Tā tikko izrādīta prestižajā Berlīnes Starptautiskajā filmu festivālā.

Sirsnīgi stāsti lieliem un maziem. Latviešu animācijas filmu programma:

Nosaukums: Ledus pavēlnieks /24 min/
Režisors: Ēvalds Lācis
Anotācija: Reiz sensenos laikos tālā zemē atriebīgs Burvis sasaldē visu karaļvalsti un nolaupa daiļo Princesi. Neskarts paliek vienīgi jaunais Pāžs, kuram nu jāglābj Princesi.
Visu vecumu skatītāju iemīļotās studijas Animācijas Brigāde lelles – jaunā, pasakainā filmā!

Nosaukums: Pavasaris Vārnu ielā /23 min/
Režisors: Edmunds Jansons
Anotācija: Muzikāls stāsts par mīlestību, godu un piedošanu. Sapnī Janka spēj izglābt Zelmu pat no ugunsgrēka, un saņem par to ordeni. Vai viņam pietiks drosmes aizstāvēt savu mīlestību arī pagalmā un parkā, kur uzglūn blakus ielas indiāņi?
Pēc J. Grīziņa grāmatas „Vārnu ielas republika” motīviem veidotā filma ieved bērnības pasaulē, kur katra jauna diena sagādā nebeidzamus pārsteigumus, bet visam pāri virmo mūžīgs dzīvesprieks.

Nosaukums: Kad āboli ripo... /7 min/
Režisors: Reinis Kalnaellis
Anotācija: Pilsētas nomalē, ābeļdārza vidū stāv senlaicīgs koka skapis, kurā mīt Kaķis un viņa draugs Pelēns. Rudeņos Kaķis vāc ābolus konservēšanai un tumšos vakarus kliedē ar adīšanu. Piepeši viņu rimto dzīvi pārtrauc dārzā ieripojusi ola.
Jaunā režisora Reiņa Kalnaella sirsnīgā, neparastā filma patīk mazajiem skatītājiem visā pasaulē, par ko liecina jau vairākas starptautiskos festivālos saņemtas balvas.

Nosaukums: Māsa un brālis /7 min/
Režisore Roze Stiebra
Anotācija: Māsa un brālis dodas sapņu ceļojumā uz Ameriku. Katrs no viņiem savus piedzīvojumus sapņo citādi. Abu redzētais savijas košā, bezgalīgā pasakā.
Filmas autore ir latviešu multeņu vecmāmiņa Roze Stiebra – cikla „Pasaciņas”, pilnmetrāžas filmu „Kaķīša dzirnavas”, „Ness un Nesija” un daudzu citu režisore.

Filma latviešu valodā.

Pirmizrāde: 26/03/2010
Izplatītājs: Atom Art
Mājas lapa: -
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE