Piektdiena, 2021. gada 17. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Vera, Vaira, Vairis

Rīt: Liesma, Elita, Alita

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

3D formāta gada jubileja kinoteātrī “Gaisma”

3D formāta gada jubileja kinoteātrī “Gaisma”

Vecuma ierobežojums:

Novērtējums: 3.0/5 (49 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: -
Filmas žanrs: Informācija
Filmas garums: 0:01
Gads: 2012
Kompānija: KINO "Gaisma"

Anotācija: Pagājis tieši viens gads, kopš kinoteātris “Gaisma” uzsāka filmu demonstrēšanu digitālajā trīs dimensiju jeb 3D formātā, tāpēc jubilejas nedēļā ikviens kino cienītājs varēs noskatīties šajā kinoteātrī pieprasītākās un populārākās šī gada filmas par īpašu cenu!

Laikā no 28.septembra līdz 4.oktobrim kinoteātrī “Gaisma” varēs noskatīties dažāda žanra filmas: romantisku drāmu “Solis augšup 4” 3D, šausmu filmu “Nezūdošais ļaunums: Atmaksa” 3D, kā arī asa sižeta filmu “Tumšais bruņinieks atgriežas” un animācijas filmu “Paranormans”. Ieejas maksa uz īpašajiem jubilejas nedēļas seansiem būs tikai 2Ls. Atlaides nesummējas.

Kopš kinoteātrī “Gaisma” ieviests 3D formāts un skaņas formāts Dolby Digital 7.1, kas papildus iespaidīgajiem vizuālajiem efektiem ļauj izbaudīt skaņu sev visapkārt 360 grādu leņķī, skatītāju skaits ir ievērojami pieaudzis. Īpaši pieprasītas ir animācijas filmas 3D formātā, turklāt tagad kinoteātrī “Gaisma” bērniem pieejamas speciālas, īpaši modernas un ērtas 3D brilles.

Vairāk informācijas par jubilejas nedēļā piedāvātajām filmām un seansu laikiem – www.3DCinema.lv.

Plašāka informācija:
T. 64222641
info@kinogaisma.lv
www.3DCinema.lv
twitter.com/3D_Cinema_LV

Izplatītājs: -
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE