Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Rīt: Vera, Vaira, Vairis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Grēcīgā kaislība

Vecuma ierobežojums: Līdz 16 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 2.6/5 (79 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Passion
Filmas žanrs: Erotika
Filmas garums: 1:45
Gads: 2013
Kompānija: SBS Productions

Anotācija: Cīņa par savu vietu necilvēcīgajā biznesa pasaulē mēdz būt nežēlīga, tajā nav noteikumu. Kad saduras divu uz visu gatavu sieviešu intereses, kaislības plosās ne tikai darbā, bet arī ārpus tā.

Varaskārā starpvalstu uzņēmuma vadītāja Kristīna (Reičela Makadamsa) par katru cenu vēlas tikt pie atzinības un naudas. Darbiniecei Izabelai (Noomi Rapace) trūkst pašapziņas, viņa ir viegli ietekmējama, taču viņai ir papilnam fantastisku ideju. Izabela jūsmo par priekšnieci un ļaujas viņas viltībām. Kristīna priecājas par savu tālredzību un, izmantojot labākās darbinieces lētticību, nozog viņai miljonu vērtu ideju. Izabela nolemj atriebties.

Vērpt intrigas un spēlēt spēlītes tādā nopietnībā spēj tikai sievietes. Priekšniece piesavinājusies darbinieces ideju, bet darbiniece ir viņas mīļākā. Izdibinājusi Kristīnas noslēpumu, Izabela cenšas izmantot savu stāvokli, taču iekrīt priekšnieces tīklos un nonāk viņas gultā. Sievietes manipulē viena ar otru, pavedina un pazemo viena otru, tiecas uzkundzēties. Kristīna un Izabela nokļūst tādā kā burvju lokā, un tas galu galā noved viņas līdz slepkavībai.

Filmā savijas kopā sieviešu blēdības un naivums, nevaldāmas kaislības un viltus. Maigi čuksti slēpj atriebības plānu, un upuris kļūst par mednieku.

Venēcijas kinofestivālā provokatīvais erotiskais trilleris izraisīja kaislīgas diskusijas. Kino veterāns Braiens de Palma teica filmas ievadvārdus: „Šī filma ir par sievietēm. Viņas ir skaistas, valdonīgas, seksuālas. Vardarbības nav, jo tā sievietēm netīk, taču filma pārsteigs un šausminās skatītājus.”

Režisors: Brian De Palma
Lomās: Noomi Rapace, Rachel McAdams, Paul Anderson, Karoline Herfurth

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 08/03/2013
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Mājas lapa: -
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE